hits

GIVEAWAY: Helt ny skinnjakke fra sheinside.com



Jeg har to av denne jakken fra sheinside.com, s jeg tenkte gi bort den ene til en heldig leser (passer strrelse XS, S og en liten M). Den er helt ny og aldri brukt. Det eneste du m gjre er like den nye siden min p facebook her, og trykke "Liker" under dette innlegget. Skriv deretter en kommentar med navn og e-post under, s er du med :) Lykke til!

107 kommentarer

Jeg vil gjerne vre med, den var jo kjempe kul :) jeg har jo ikke skinnjakke fra fr av heller :( Noe man jo burde ha i garderoben sin. Men denne var stilig...

Har delt og likt...

Rebecca - "rebeccapettersen@hotmail.com"

Jeg er med :)

marie@kyrkjeboe.com

h, s utrolig fin det er!

Den vil jeg gjerna ha!

Jeg har likt bde facebook siden din, den under bilde :-)

Linn michelle byrkjeland dahl

Linney.michelley@hotmail.com

i'm in!

nadja_aarestrup@hotmail.no

jeg er med ;)

hiilsen@hotmail.com

Nina Annette Nyhagen niany@hotmail.no

Gjort:) Albertine Lseth Vestvik, albertine_vestvik95@hotmail.com

Sienna M. Bommen, siennamic@hotmail.com

likt er med :D kaisaeliseb94@hotmail.no

Utrolig kul jakke!

Kristine Holgersen

kristine_holgersen@hotmail.com

Med <3 Har likt siden din fra fr av.

Julie Dahlen Brresen

superbussa@hotmail.com

Har likt siden din, og likt innlegget :) Jeg er med.

thehskblogg@hotmail.com

Jeg er med :D

marte.kristensen@hotmail.com

Har likt og er med! :)

Camilla Elise Finnson

cfinnson@online.no

hhh sykt kul! Denne bare m jeg ha :))

Har likt siden din fra fr av, og delt innlegget :)

keinapelblogg@live.no

Utrolig kul! Et stort want! :D

har likt alt som skal likes :D

Silje Aurora Gudbrandsgard

Miniii_92@hotmail.com

h s snygg! Jag r grna med och tvlar! Har gillat din sida p facebook och har gillat detta inlgget.

(Oh, so wonderful! I would love to take part in this competition! I've liked your facebook page and I've liked this post.)

Ellen Johansson

ellenkontakt@hotmail.com

Denne jakken M vinnes. Er definisjonen p perfekt.

Tina Ulven, tina.ringheim@hotmail.com

s morro! er med :-)

h, den var sykt kul, Heidi! Har veldig lyst til vinne den! :D Liker siden din og har likt innlegget ogs:)

linda.jensen@live.no

Mathilde sundsteigen

Mathilde sundsteigen

Har likt :D mathilde_n_s@hotmail.com

Har likt alt. Navnet er Ingrid Glimsdal Haugen og mailen er ingrid.haugen@live.no :-)

s fin jakke, jeg er med :)

yette.m@live.no

Ann Elisabeth P. Angelund

annelisabeth.pangelund@gmail.com

h, den var superfin! trenger virkelig en svart skinnjakke:)!

Kristin Wallem - post@krist.in

Linn Nordin

heartbraker96@hotmail.com

S snilt av deg da! Superfin premie ;-) Innlegget er likt og facebooksiden er likt ;-) Marit B. E. heter jeg. maritbe.blogg@hotmail.com.

Siri Kristine Omdahl, epost: siri.omdahl@hotmail.com eller tlf: 40636382 :)

Cecilie Troelsen

Cecilie Troelsen

Iiiiih! :D

Likt den nye siden din, og trykket liker p innlegget! Utrolig stilig jakke! Fr aldri nok av jakker;)!

Charlotte Paulsen

charlotte1905@hotmail.com

Solveig

solveig_emilie98@live.no

Kul jakka og bra blogg :)

Maren Vestre - vestremaren@hotmail.com

Jeg har likt bde fanpagen og dette innlegget n! Denne skinnjakka var perfekt! :-)

Katrine storp Heggeriset

katrineaastorp.blogg@hotmail.com

s PERFEKT skinnjakke! har letet etter en snn i evigheter!

stine-stokke@hotmail.com

hh, vil ha :D

Har likt begge steder :)

God helg!

Den var utrolig fin! Jeg er med!

- Lill kristin hary fenstad

Bittelill00@live.no

S nydelig skinnjakke :D

Vanja Hanssen

vanja-h@live.no :D

hh! Den var utrolig fin og jeg er med, har heller ikke skinnjakke uansett :/ Har likt innlegget og facebook siden!

Anika_sheikh@hotmail.com

Anika Sheikh

Likt siden og innlegget!

Camilla Hansen.

Camilla.hansen98@live.no :-)

hh! Den var utrolig fin! Har likt fb siden og innlegget!

Anika sheikh

anika_sheikh@hotmail.com

Den var syykt fin!

Pernille Wiken

pernillewiken@hotmail.com

Uuuh!

Alexandra Guttke

aguttke@hotmail.no

Alise@soltrans.no

(Diana Hansen p FB av ulike grunner.....)

Amanda Gravdal

Amanda Gravdal

amanda-r-gravdal@hotmail.com

Stikker bare innom for og nske deg en riktig god natt! :) <3

Caroline Lund

Caroline.s.l@hotmail.com

h, hatt lyst p den syykt lenge!! I'm in :))

Jeg har likt begge deler og er med! <3

juliemellingseter@hotmail.com

S fin!

Nina Richardsen

richardsen96@gmail.com

Hanna Gulbrandsen

Hanna Gulbrandsen

Jeg er med! :) Har nsket meg akkurat denne jakken!

Hanna Gulbrandsen

haannaa96@hotmail.com

Med :) Helt utrolig kul skinnjakke :O <3

Jeg er med!:D jeg har likt bde siden og innlegget!

E-post: heidi_kristin97@hotmail.com

h, skinnjakker er fantastiske, passer jo til alt! :D

sne M Hillestad, mariel.hillestad@hotmail.com

ej e med :) har ei skinnjakke, men har gtt ned 15 kg siden eg kjpte den so den e enorm p meg :P epost: jksund@hotmail.com

Kjempe kul jakke, elsker skinnjakker :)

Stinekph@hotmail.com

Jeg er med, elsker skinnjakker s ja eh :-D

Silje Therese Nordquist - Silje-Therese_93@hotmail.com

Jeg har likt siden, og ble nummer 73 til like innlegget;) Har utrolig lyst vinne den, har ingen skinnjakker, og denne var jo drmmejakka;) ihegge@hotmail.com, Ingeborg Hegge <3

digger deg

Hanna Skagestad

Hanna Skagestad

Krysser fingrene, for den jakka var syykt fin!!Hanna_skagestad@hotmail.com

Kuuul jakke! Jeg er med :) likt og delt :) Marianne Kobbeltvedt, mariannekornmo@hotmail.com

Jeg er med! Har likt alt :-)

Jenny Marie Miller, jennymarie.m@hotmail.com

Jeg er med! :) likt alt

Sol96@live.no

Jeg er med! :)

karethe-b@hotmail.com

Jeg er med!

solveigbrekka97@gmail.com

h, s utrolig nydelig! Jeg er GJERNE med! :) jonho_92@hotmail.com

Drit fet jakke! Elsker den!! ingrid.b.fosse@hotmail.com

Me want! :D

martenordberg@live.no

Sykt fin skinnjakke! Har faktisk ingen skinnjakke, fordi jeg aldri har funnet en jeg likte godt nok, og som satt perfekt p meg :O

Ingrid Marie Kjelseth - imkjelseth@gmail.com

syyykt kul jakke :)

tjt@haugnett.no

jeg er med!

marina kvig

marinakvig@msn.com

hh for en skjnnhet! Jeg er med :)

Karoline Vedy - kvedoy@live.no

wibeche Iveland

wibeche Iveland

Med! :)

Wibeche Iveland - vikkibekki@hotmail.com :)

Jeg er med :D Har s ltsy p skinnjakke men har ikke penger, har gtt i s mange r og siklet etter de men enten har jeg ikke penger ellers s finner jeg ikke en som jeg virkelig elsker! og denne elsker jeg virkelig! <3

Har gjort alt <3 sandrareiersen@yahoo.no

Jeg er med! :)

Kristina

Stinamus86@hotmail.com

Jeg er med!

Michelle Olaisen

Michelle.olaisen@hotmail.com

Benedikte Nilsen

benne_rulle@hotmail.com

Rebekka Lorentzen

rebekkalorentzen@gmail.com

Oh kdder du???? Herregud den er absolutt nyyyydelig!!! Akkurat snn jeg nsker meg! Hadde blitt SINNSYKT glad om jeg vant!! Herregud den er nyyydelig! Kommer til og behandle den som en baby om jeg vinner haha! Gosh!!

Navn: Stefania Skogen

Email: Glamfate@hotmail.com

Klem!!! <3

Cathrine Nordheim

cathrine.nordheim@hotmail.com

s fin skinnjakke! jeg er med :)

h! Den er s stilig! :) Jeg er med!

miss_isse_94@hotmail.com, Iselin Henriksen

Glemte skrive navn :) Stine Pollen - Stinekph@hotmail.com

Eirin Seljeseth

Eirin Seljeseth

Jeg er med! Kjempe kul jakke :)

eirin_selje@live.no

Er med :)

Monica s

Monica12396@hotmail.com

Oda Hyland Hansen

todoblogg@hotmail.no

Eg vil, eg vil! :D

sandra_thy@hotmail.com

Kornelia Martinsen

Kornelia Martinsen

, den va fin! Eg e med :D

, greit lyst p den da!!!

Hilde Frysaa

hilde94fr@hotmail.com

h, den var fin! :) Jeg er med :)

sarabettum@hotmail.com

Kult! Er med!

Patrycja Maria Robacka

patty.995@hotmail.com

Den var sykt kul! Jeg er helt klart med!

Lill Falch

lill_marit@hotmail.com

Sykt fin !

Jenny Nguyen

jennynguyen@live.no

er med :)

marie_aanestad@hotmail.com

Sier ikke nei til ei s stilig skinnjakke, i allefall ikke n som sommeren snart ankommer!

Har likt siden fra fr av, Lise Landsem om du vil skjekke :-)

liisee@hotmail.no

Likt bde siden din, og innlegget p facebook og er med!

Om jeg blir den heldige vinneren av den re skinnjakken kan jeg kontaktes p:

stine_aas97@hotmail.com :-)

gjort! er med!

sandrabirk.blogg@hotmail.no

Inger Helene Gaard

Inger Helene Gaard

Inger Helene Gaard, ingerhgaard@gmail.com

Er med!

Ida_maria12@hotmail.com

unicorn.rape@hotmail.com

Ida Jonsbrten

Ida Jonsbrten

Med <3

Elsker jakken! Har likt :)

sarina.nepstad@gmail.com

Har gjort alt!

Sofie-wathne@hotmail.com

done! :D

frida_xiang@hotmail.com

Skriv en ny kommentar

BLOGLOVIN'

FACEBOOK

MIN FRISR

INSTAGRAM @HEIDICHIC

Image and video hosting by TinyPic

SHOP MY FAVORITES: