GIVEAWAY: Helt ny skinnjakke fra sheinside.com

12.04.2013 - 17:18 107 kommentarer



Jeg har to av denne jakken fra sheinside.com, så jeg tenkte å gi bort den ene til en heldig leser (passer størrelse XS, S og en liten M). Den er helt ny og aldri brukt. Det eneste du må gjøre er å like den nye siden min på facebook her, og trykke "Liker" under dette innlegget. Skriv deretter en kommentar med navn og e-post under, så er du med :) Lykke til!

107 kommentarer

Rebecca

12.04.2013 kl.17:23

Jeg vil gjerne være med, den var jo kjempe kul :) Å jeg har jo ikke skinnjakke fra før av heller :( Noe man jo burde ha i garderoben sin. Men denne var stilig...

Har delt og likt...

Rebecca - "rebeccapettersen@hotmail.com"

Marie

12.04.2013 kl.17:23

Jeg er med :)

marie@kyrkjeboe.com

Linn Michelle

12.04.2013 kl.17:23

Åååh, så utrolig fin det er!

Den vil jeg gjerna ha!

Jeg har likt både facebook siden din, å den under bilde :-)

Linn michelle byrkjeland dahl

Linney.michelley@hotmail.com

Nadja Marie

12.04.2013 kl.17:24

i'm in!

nadja_aarestrup@hotmail.no

Oda

12.04.2013 kl.17:24

jeg er med ;)

hiilsen@hotmail.com

Nina Annette Nyhagen

12.04.2013 kl.17:26

Nina Annette Nyhagen niany@hotmail.no

Albertine Vestvik

12.04.2013 kl.17:29

Gjort:) Albertine Løseth Vestvik, albertine_vestvik95@hotmail.com

Sienna Michelle

12.04.2013 kl.17:32

Sienna M. Bommen, siennamic@hotmail.com

Kaisa Elise

12.04.2013 kl.17:33

likt å er med :D kaisaeliseb94@hotmail.no

Kristine

12.04.2013 kl.17:33

Utrolig kul jakke!

Kristine Holgersen

kristine_holgersen@hotmail.com

Julieeee

12.04.2013 kl.17:34

Med <3 Har likt siden din fra før av.

Julie Dahlen Børresen

superbussa@hotmail.com

The Hsk

12.04.2013 kl.17:36

Har likt siden din, og likt innlegget :) Jeg er med.

thehskblogg@hotmail.com

Marte Kristensen

12.04.2013 kl.17:37

Jeg er med :D

marte.kristensen@hotmail.com

Camilla Elise

12.04.2013 kl.17:42

Har likt og er med! :)

Camilla Elise Finnson

cfinnson@online.no

misskeinapel-fashionlove

12.04.2013 kl.17:43

Åhhh sykt kul! Denne bare må jeg ha :))

Har likt siden din fra før av, og delt innlegget :)

keinapelblogg@live.no

maritkvalvagnes

12.04.2013 kl.17:43

Utrolig kul! Et stort want! :D

aur00raa

12.04.2013 kl.17:44

har likt alt som skal likes :D

Silje Aurora Gudbrandsgard

Miniii_92@hotmail.com

Ellen Johansson

12.04.2013 kl.17:44

Åh så snygg! Jag är gärna med och tävlar! Har gillat din sida på facebook och har gillat detta inlägget.

(Oh, so wonderful! I would love to take part in this competition! I've liked your facebook page and I've liked this post.)

Ellen Johansson

ellenkontakt@hotmail.com

kathrine

12.04.2013 kl.17:50

SYKT FIN!! <3

Tina Ulven

12.04.2013 kl.17:57

Denne jakken MÅ vinnes. Er definisjonen på perfekt.

Tina Ulven, tina.ringheim@hotmail.com

matal

12.04.2013 kl.18:03

så morro! er med :-)
Åh, den var sykt kul, Heidi! Har veldig lyst til å vinne den! :D Liker siden din og har likt innlegget også:)

linda.jensen@live.no

Mathilde sundsteigen

12.04.2013 kl.18:17

Har likt :D mathilde_n_s@hotmail.com

Ingrid Glimsdal

12.04.2013 kl.18:23

Har likt alt. Navnet er Ingrid Glimsdal Haugen og mailen er ingrid.haugen@live.no :-)

Henriette Melien

12.04.2013 kl.18:24

Å så fin jakke, jeg er med :)

yette.m@live.no

annelisabetha

12.04.2013 kl.18:54

Ann Elisabeth P. Angelund

annelisabeth.pangelund@gmail.com

krist.in

12.04.2013 kl.18:56

Åh, den var superfin! trenger virkelig en svart skinnjakke:)!

Kristin Wallem - post@krist.in

Linn

12.04.2013 kl.18:57

Linn Nordin

heartbraker96@hotmail.com

Marit

12.04.2013 kl.19:05

Så snilt av deg da! Superfin premie ;-) Innlegget er likt og facebooksiden er likt ;-) Marit B. E. heter jeg. maritbe.blogg@hotmail.com.

12.04.2013 kl.19:12

Siri Kristine Omdahl, epost: siri.omdahl@hotmail.com eller tlf: 40636382 :)

Cecilie Troelsen

12.04.2013 kl.20:08

Iiiiih! :D

tonjenordlie

12.04.2013 kl.21:30

Den var super tøff!!

charlotte

12.04.2013 kl.21:36

Likt den nye siden din, og trykket liker på innlegget! Utrolig stilig jakke! Får aldri nok av jakker;)!

Charlotte Paulsen

charlotte1905@hotmail.com

Solveig

12.04.2013 kl.22:16

Solveig

solveig_emilie98@live.no

Maren

12.04.2013 kl.22:23

Kul jakka og bra blogg :)

Maren Vestre - vestremaren@hotmail.com
Jeg har likt både fanpagen og dette innlegget nå! Denne skinnjakka var perfekt! :-)

Katrine Åstorp Heggeriset

katrineaastorp.blogg@hotmail.com

Stine Stokke

12.04.2013 kl.23:20

sååå PERFEKT skinnjakke! har letet etter en sånn i evigheter!

stine-stokke@hotmail.com

Elin Slåen

12.04.2013 kl.23:23

Åhh, vil ha :D

Har likt begge steder :)

God helg!

Lill Kristin

12.04.2013 kl.23:24

Den var utrolig fin! Jeg er med!

- Lill kristin harøy fenstad

Bittelill00@live.no

kristinerosok

12.04.2013 kl.23:24

Kjempekul :)

Vanja

12.04.2013 kl.23:24

Så nydelig skinnjakke :D

Vanja Hanssen

vanja-h@live.no :D

AnyMe

12.04.2013 kl.23:25

Åhh! Den var utrolig fin og jeg er med, har heller ikke skinnjakke uansett :/ Har likt innlegget og facebook siden!

Anika_sheikh@hotmail.com

Anika Sheikh

Camilla

12.04.2013 kl.23:26

Likt siden og innlegget!

Camilla Hansen.

Camilla.hansen98@live.no :-)

AnyMe

12.04.2013 kl.23:26

Åhh! Den var utrolig fin! Har likt fb siden og innlegget!

Anika sheikh

anika_sheikh@hotmail.com

Pernille

12.04.2013 kl.23:34

Den var syykt fin!

Pernille Wiken

pernillewiken@hotmail.com

Alexandra Natalie Guttke

12.04.2013 kl.23:36

Uuuh!

Alexandra Guttke

aguttke@hotmail.no

Alise

12.04.2013 kl.23:42

Alise@soltrans.no

(Diana Hansen på FB av ulike grunner.....)

Amanda Gravdal

12.04.2013 kl.23:45

amanda-r-gravdal@hotmail.com

Emilie-Therese ¢¾

12.04.2013 kl.23:48

Stikker bare innom for og ønske deg en riktig god natt! :) <3

Caroline Lund

12.04.2013 kl.23:52

Caroline Lund

Caroline.s.l@hotmail.com

Camilla :))

13.04.2013 kl.00:09

Åh, hatt lyst på den syykt lenge!! I'm in :))

juliemell

13.04.2013 kl.00:25

Jeg har likt begge deler og er med! <3

juliemellingseter@hotmail.com

Nina Richardsen

13.04.2013 kl.00:26

Så fin!

Nina Richardsen

richardsen96@gmail.com

Hanna Gulbrandsen

13.04.2013 kl.00:29

Jeg er med! :) Har ønsket meg akkurat denne jakken!

Hanna Gulbrandsen

haannaa96@hotmail.com

Hannah

13.04.2013 kl.00:43

Med :) Helt utrolig kul skinnjakke :O <3

Heidi Kristin

13.04.2013 kl.00:44

Jeg er med!:D jeg har likt både siden og innlegget!

E-post: heidi_kristin97@hotmail.com

Åsne

13.04.2013 kl.00:49

Åh, skinnjakker er fantastiske, passer jo til alt! :D

Åsne M Hillestad, mariel.hillestad@hotmail.com

J E N N Y

13.04.2013 kl.01:14

ej e med :) har ei skinnjakke, men har gått ned 15 kg siden eg kjøpte den so den e enorm på meg :P epost: jksund@hotmail.com

Stine Cassandra

13.04.2013 kl.01:47

Kjempe kul jakke, elsker skinnjakker :)

Stinekph@hotmail.com

Silje Therese Nordquist

13.04.2013 kl.03:43

Jeg er med, elsker skinnjakker så ja eh :-D

Silje Therese Nordquist - Silje-Therese_93@hotmail.com

ingeborghegge

13.04.2013 kl.08:04

Jeg har likt siden, og ble nummer 73 til å like innlegget;) Har utrolig lyst å vinne den, har ingen skinnjakker, og denne var jo drømmejakka;) ihegge@hotmail.com, Ingeborg Hegge <3

digger deg

Hanna Skagestad

13.04.2013 kl.09:28

Krysser fingrene, for den jakka var syykt fin!!Hanna_skagestad@hotmail.com

Marianne

13.04.2013 kl.10:44

Kuuul jakke! Jeg er med :) likt og delt :) Marianne Kobbeltvedt, mariannekornmo@hotmail.com

Jenny

13.04.2013 kl.11:15

Jeg er med! Har likt alt :-)

Jenny Marie Miller, jennymarie.m@hotmail.com

CelineM

13.04.2013 kl.11:18

Jeg er med! :) likt alt

Sol96@live.no

Karethe

13.04.2013 kl.12:05

Jeg er med! :)

karethe-b@hotmail.com

Solveig

13.04.2013 kl.16:32

Jeg er med!

solveigbrekka97@gmail.com

Johanne

13.04.2013 kl.17:31

Åh, så utrolig nydelig! Jeg er GJERNE med! :) jonho_92@hotmail.com

Ingrid Fosse

13.04.2013 kl.18:34

Drit fet jakke! Elsker den!! ingrid.b.fosse@hotmail.com

Marte Heir Nordberg

13.04.2013 kl.18:59

Me want! :D

martenordberg@live.no

Ingrid Marie Kjelseth

13.04.2013 kl.19:21

Sykt fin skinnjakke! Har faktisk ingen skinnjakke, fordi jeg aldri har funnet en jeg likte godt nok, og som satt perfekt på meg :O

Ingrid Marie Kjelseth - imkjelseth@gmail.com

tiril

13.04.2013 kl.21:53

syyykt kul jakke :)

tjt@haugnett.no

Marina

14.04.2013 kl.10:55

jeg er med!

marina kvig

marinakvig@msn.com

Karoline

14.04.2013 kl.12:27

Åhh for en skjønnhet! Jeg er med :)

Karoline

14.04.2013 kl.12:29

Karoline Vedøy - kvedoy@live.no

wibeche Iveland

14.04.2013 kl.14:17

Med! :)

Wibeche Iveland - vikkibekki@hotmail.com :)

SNDR MΔRIE

14.04.2013 kl.14:57

Jeg er med :D Har sååå ltsy på skinnjakke men har ikke penger, har gått i såå mange år og siklet etter de men enten har jeg ikke penger ellers så finner jeg ikke en som jeg virkelig elsker! og denne elsker jeg virkelig! <3

Har gjort alt <3 sandrareiersen@yahoo.no

Nina Bentsen

14.04.2013 kl.15:48

nina_137@msn.com

Kristina

14.04.2013 kl.16:50

Jeg er med! :)

Kristina

Stinamus86@hotmail.com

Michelle Olaisen

14.04.2013 kl.16:53

Jeg er med!

Michelle Olaisen

Michelle.olaisen@hotmail.com

Benedikte

14.04.2013 kl.16:58

Benedikte Nilsen

benne_rulle@hotmail.com

Rebekka Lorenten

14.04.2013 kl.17:46

Rebekka Lorentzen

rebekkalorentzen@gmail.com

AdamLambertNorway

14.04.2013 kl.20:25

Oh kódder du???? Herregud den er absolutt nyyyydelig!!! Akkurat sánn jeg ónsker meg! Hadde blitt SINNSYKT glad om jeg vant!! Herregud den er nyyydelig! Kommer til og behandle den som en baby om jeg vinner haha! Gosh!!

Navn: Stefania Skogen

Email: Glamfate@hotmail.com

Klem!!! <3

Cathrine

14.04.2013 kl.21:26

Cathrine Nordheim

cathrine.nordheim@hotmail.com

Å så fin skinnjakke! jeg er med :)

Iselin

14.04.2013 kl.21:31

Åh! Den er så stilig! :) Jeg er med!

miss_isse_94@hotmail.com, Iselin Henriksen

Stine Cassandra

15.04.2013 kl.01:25

Glemte å skrive navn :) Stine Pollen - Stinekph@hotmail.com

Eirin Seljeseth

15.04.2013 kl.11:40

Jeg er med! Kjempe kul jakke :)

eirin_selje@live.no

monica

15.04.2013 kl.13:07

Er med :)

Monica s

Monica12396@hotmail.com

todo - kommenterer tilbake

15.04.2013 kl.14:21

Oda Høyland Hansen

todoblogg@hotmail.no

Sandra Thy

15.04.2013 kl.16:57

Eg vil, eg vil! :D

sandra_thy@hotmail.com

Kornelia Martinsen

15.04.2013 kl.17:41

Åå, den va fin! Eg e med :D

Hilde Frøysaa

15.04.2013 kl.19:01

Ååå, greit lyst på den da!!!

Hilde Frøysaa

hilde94fr@hotmail.com

Sara Karlsen

15.04.2013 kl.21:24

Åh, den var fin! :) Jeg er med :)

sarabettum@hotmail.com

Patty

16.04.2013 kl.10:16

Kult! Er med!

Patrycja Maria Robacka

patty.995@hotmail.com

Lill Falch <3

16.04.2013 kl.17:39

Den var sykt kul! Jeg er helt klart med!

Lill Falch

lill_marit@hotmail.com

Jenny

16.04.2013 kl.18:01

Sykt fin !

Jenny Nguyen

jennynguyen@live.no

marie

16.04.2013 kl.18:41

er med :)

marie_aanestad@hotmail.com

Lise

16.04.2013 kl.20:23

Sier ikke nei til ei så stilig skinnjakke, i allefall ikke nå som sommeren snart ankommer!

Har likt siden fra før av, Lise Landsem om du vil skjekke :-)

liisee@hotmail.no

Stine Aas

16.04.2013 kl.20:28

Likt både siden din, og innlegget på facebook og er med!

Om jeg blir den heldige vinneren av den råe skinnjakken kan jeg kontaktes på:

stine_aas97@hotmail.com :-)

sandra birk

16.04.2013 kl.20:36

gjort! er med!

sandrabirk.blogg@hotmail.no

Inger Helene Gaard

17.04.2013 kl.00:38

Inger Helene Gaard, ingerhgaard@gmail.com

ida hanley

17.04.2013 kl.08:08

Er med!

Ida_maria12@hotmail.com

Tina Angelica

17.04.2013 kl.08:33

unicorn.rape@hotmail.com

Ida Jonsbråten

17.04.2013 kl.09:34

Med <3

Sarina Nepstad

17.04.2013 kl.10:05

Elsker jakken! Har likt :)

sarina.nepstad@gmail.com

Sofie Wathne

17.04.2013 kl.11:32

Har gjort alt!

Sofie-wathne@hotmail.com

frida

20.04.2013 kl.11:21

done! :D

frida_xiang@hotmail.com

Skriv en ny kommentar

hits