hits

GIVEAWAY: Sophia Rose og DesignMix

Hei stiser;) Jeg var p showrommet til DesignMixog smykkemerket Sophia Rose for noen dager siden, og da fikk jeg plukke ut noen gaver gi til en av dere!

Jeg plukket ut disse flotte, bohem chic armbndene i sterling silver fra Sophia Rose. SophiaRose.no er en online smykkebutikk som drives av gemologen (ekspert i stener og diamanter) Tanya Ross. Hun bruker hovedsaklig slv, gullforgylt slv og ekte stener i smykkene sine. Hun lager utrolig masse fint!

Denne kule, romslige lommeboken i hykvalitetsskinn fra DesignMix.no fr dere ogs:) DesignMix.no drives av Marte G. Mrk og frer spesielle vesker, smykker, gaver og noe interir. Hun har blant annet merkene Kitsch, N. Historiae og Passion Fruit Jewelry.

Hun frer blant annet den nye trenden i Hollywood, Kitsch Hair Ties som er hykvalitets hrstrikker som er s flotte at du ogs kan bruke dem som armbnd. De har blitt veldig populre i USA, og dere fr ogs med en pakke med Kitsch hair ties + headbands! (Jeg har heldigvis sikret meg noen pakker selv;)

Sophia Rose og DesignMix har ogs et showroom p Majorstuen i Jacob Aalls gate 8, der kan du komme se p alle de flotte produktene de frer. Det er pent fra 11-17 p hverdager!

/sponsede produkter

169 kommentarer

S gy! :)

Mathilde Vikdal

mathilde-vikdal@hotmail.com

Marie Kyrkjeb

Marie Kyrkjeb

s gy! Marie Kyrkjeb, marie@kyrkjeboe.com

Tine Elvevold

Tine Elvevold

Armbndene var helt fantastiske! Tine Elvevold, tine.elvevold@gmail.com

S flotte :):) jeg vil gjerne vre med i trekningen.

mvh

Kjerstin

wilak@online.no

S utrolig stilig :-) snn skinnlommebok er mitt store nske :-) celina ljner

Ciina@live.no

Wow! Ah, den lommeboken... :)

S flotte ting, likte spesielt lommeboka :-) Lena Johansen

lena-mons@live.no

Linda Alexandra

Linda Alexandra

S herlig!

kga@online.no

S utrolig mye fint!

Julie Dahlen Brresen

superbussa@hotmail.com

s mye fint!

Eirin Charlotte Seljeseth

eirin_selje@live.no

:)

synnew@hotmail.com

Amalie Engelsen

Amalie Engelsen

Amalie Engelsen

a.engelsen@live.no

Elsker de armbndene! lommeboka var ogs utrolig fin...

Jeg er med! :-D

Evelyn Holm

Evelynjenta@hotmail.com

Tonje Lundem :-)

tonjelundem@hotmail.com

Marita Aspmodal Rylander

Mail: marita--93@hotmail.com

Kjempefine ting du gir bort! :)

Med! Emma Rapunsel Johnsen

emmarapunsel@hotmail.no

Marte sofie johansen

Martesofie01@live.no

Linn Molid

Linn_molid@hotmail.com

Jeg er med!

Seline Berg

selinesb@hotmail.no

Hanne Lovise Johnsen

hannelovisej@hotmail.com

Du er virkelig glad i leserne dine som klarer gi bort noe s fint! :-)

s utrolig fint!

Mari Leinan Indset

mari_indset@hotmail.com

h s mye fint :-D melder meg p :-D

Wenche Hegdahl

Wenchepia83@hotmail.com

Wow, s masse fint :-)

Cecilie Rrvik

Wow!! Sp mye fint! Og, forresten, utrolig fin blogg! Hadde vrt veldig koselig om du tok deg en tur innom min blogg ogs, hadde satt veldig stor pris p det :) <3 Hper du kan hjelpe meg med sprsmlet mitt :)

Flott lommebok!

Tone Gyrid Hovde

tone.gyrid@gmail.com

Kjempe masse fint!!

Tina Mari Risch Vab

tinarisch@outlook.com

:)

Caroline Berg

Caroline Berg

Kult armbnd, med et budskap som fort glemmes, det er viktig huske leve i nuet ;) Stilig lommebok!

Pene ting! :D

Marie Halvorsen

Halvorsenmaie2812@hotmail.com

Frydis Jrgensen

Frydis Jrgensen

Frydis Jrgensen

froydisjo@hotmail.com

elsket tingene!

Mona Brudevoll

Mona Brudevoll

S fine ting :)

kajanyland1@gmail.com

Kaja Nyland

Bente Hognestad

Bente Hognestad

*nske seg nske seg*

med! mai.sofie@hotmail.com

flotte armbnd;)

Jeg er med :)

elise.skjolden@hotmail.com

S gy! :) er med

Navn: Pati Fiebelkorn

E-post: love_pati@hotmail.no

Therese Nordnes

Therese Nordnes

Dette s veldig fint ut :)

S utrolig fint! Jeg er sklart med! :-)

Ingves97@hotmail.com

jeg er med!

Marinakvig@msn.com

Fin giveaway!

Charlotte Paulsen, charlotte1905@hotmail.com.

Jeg er meg! :)

S lekkert:-)

Marianne.gunnesdal@gmail.com

Anja Jrgensen

anjajorgensen@hotmail.no

Mari Gabrielle Gizelle Hetland

mari.gabrielle.gizelle.h@hotmail.com

wibeche Iveland

wibeche Iveland

Wibeche Iveland :)

vikkibekki@hotmail.com

S utrolig gy da! :-)

Katrine storp Heggeriset

katrineaastorp.blogg@hotmail.com

Jeg er med :-)

Hege-han@hotmail.com

h, ddsfine ting! jeg er med! post@krist.in

fint=)

Gro Jonstad

Gro_2002@hotmail.com

Monica skjeldestad

Monica skjeldestad

Er med :)

Monica skjeldestad

Monica12396@hotmail.com

S fint!:) er med!

heidivalderhaug@hotmail.com

S mye fint <3

Line Lundberg

line_92@live.no

S fine ting!

ingridengh at hotmail.com

Malene Thorstein

Malene Thorstein

Super fine ting;) Fant tilfeldig bloggen din her om dagen og likte den meget;))

, fine!

Hannah Hansen Dalen

Hannah_Dalen@hotmail.com

S fin konkurranse :-) Jeg heter Marit B. E. og mailen min er: maritbe.blogg@hotmail.com :-)

Prver lykken!! :D Ha en strlende helg videre!

:D Fr se om lykken er p min side

S mye fint, jeg er med! :-D

ida.louise96@hotmail.com

Ida Louise Bler

Veldig fine smykker, jeg er med :-D

horia97@hotmail.com

Horia Zulfiqar

rachel@holst.cc

Rachel Holst

Wow:)

se Marit

aasemaritrinden@gmail.com

Synnve I. Kongestl

Synnve I. Kongestl

sunny_kongestoel@hotmail.com

:D

Iren Langlitr

Iren Langlitr

S fine ting :-)

Iren Langlitr

Iren Langlitr

:-)

Woooop!

Kjempekule! I'm in :-)

Lekkert:)

Lisbeth Severinsen

Lisbeth Severinsen

guri, jeg er med Jaaa , de smykkene er dritfine :))

Melina C. Huus

Melina C. Huus

Kul blogg og fantastiske giveaways! <3

Jatakk!

Christina Straume

Christina.straume@live.no

Melina C. Huus

Melina C. Huus

Kul blogg og fantastiske giveaways! <3

Melina Celestine Huus

melinacelestine@gmail.com

med :)

emiliedalan@hotmail.com

Me like a lot. Love Nina

Line Borgersen

Line Borgersen

S utrolig flotte premier! :D

Flotte premier! Heldig den som vinner!!!

Hper vinne et smykke :)

S mye fint!, bare krysse fingre og tr p at man vinner :)

Hilsen Jeanette B

Jboodh@hotmail.com

Dette var flotte ting, nsker meg!!! :)

Synnve Nordtun

synnove.nordtun@gmail.com

Armbndene var sykt fine! nsker meg :) Trude Balland, trubal@live.no

Elisabeth Andersen

Elisabeth Andersen

Kjempefine armbnd😀

Kari Srvik

ksoervik@hotmail.com

:-D

Iselin Grundberg

Iselingrundberg@hotmail.com

Vil delta! :D

julie_sollie95@hotmail.com

Jeg vil gjerne vre med p trekning :)

Ida Lind

urettferdig(tt)live.com

<3

Ingeborg Ditlefsen Roseth

ingeborgroseth@hotmail.no

Hanne Mette Kongsvik

Hanne Mette Kongsvik

S fine ting, just in my ally. Jeg elsker accessories som dette og fr alltid kommentarer for at ting matcher.

blir med i trekningen

marlene bakken

marlene bakken

Flotte gaver - jeg er med:-)

Johanna Sandahl

Johanna Sandahl

!!:)

WOW, for en lekker og delikat giveaway. Jeg blir med i trekningen.

Happy sndag!

Sstra mi nsker seg et tft armbnd til bursdagen sin, s jeg deltar

Mvh Frank

frankiboy@hotmail.com

Jeg blir gjerne med i trekningen.. :)

Jeg blir gjerne med i trekningen.. :)

Mvh

Beate Leite

beatemc@hotmail.com

Ja, takk :)

Mvh.

Bjrg Frystein Huse

fruhuse@gmail.com

S bra konkurranse. Kom tilfeldigvis over bloggen din og liker stilen din veldig godt. Ha en flott dag :)

For en herlig flott gavepakke! Hadde blitt kjempeglad for et lykkelodd, smil...

Beste hilsen

Bente Hagen

netlohell@hotmail.com

Hilde Rttereng

mari_gull(at)yahoo.no

Jeg er med!! Utrolig flott kunne vinne s flotte ting. Det hadde vrt drm!

Liker bloggen din utrolig godt, er innom den daglig. du har virkelig peiling p hva du skriver og blogger om. du gir s mye inspirasjon.

Mail: vaastr@hotmail.com

Jeg er med

Dama mi ville blitt utrolig takknemlig for en s fin gave denne giveawayen er! Hper p lykke...

Tony Boday

pus1965@gmail.com

Marius

grotan@hotmail.com

Rebecca Svestad

Rebecca Svestad

Rebecca Svestad

rebecca95@live.no

Rannveig Kh

rankh@hotmail.no

Isabel Aanes

togepi90@hotmail.com

Hei!

Jeg er med. I.H

i_Sen3@yahoo.no

Ellen Lberg

ellenloeberg@gmail.com

Jeg er ogs med <3

(elini@hotmail.no)

Hege Anita Linnerud

sorgenfri2#hotmail.com

S flotte ting!

Marlene Rnning

marlene_ronning@yahoo.no

Katrine Helle

Katrine Helle

Jeg er med :)

Hilsen Katrine Helle

katrine_helle_8@hotmail.com

Sissel Amundsen

Sissel Amundsen

Superfine ting:-)

Anne Snefrid Opheim

Anne Snefrid Opheim

snefrid1@msn.com

Christine

sp0kelse(a) hotmail.com

Anita Hognestad

Anita Hognestad

Fantastiske!!!

Elisabeth Hafting

Elisabeth Hafting

Fine! :)

Kjempe lekre saker du har plukka med deg!

Sophia Rose lage masse fint, som e litt mer lekent derfor lettere bruke synes eg ;)

Krysser fingrene :)

Elisabeth Lofthus

Elisabeth Lofthus

Fantastiske premier! hadde vert s gy vinne <3 :D

For noen nydelige smykker, og lommeboken <3

Krysser fingre og tr!

veronicalauritsen@hotmail.com

Hadde blitt super glad om jeg hadde vrt s heldig vinner:D nsker deg en nydelig dag min favorittblogger <3

Iselin

iselin_amundsen85@outlook.com

Inger Kristiansen

Inger Kristiansen

Jeg er med :D

trekk eit lykkelodd :) tvi-tvi

eg er med , nydelige gaver :)

nydelige gaver.

marion

nilsen1981@yahoo.no

<--

glmte og skrive navnet og epostadressen i kommentarfeltet over her: s prver igjen for sikkerhetsskyld :

nathalie

nathalieariana03@gmail.com

maria pedersen

maria pedersen

hh, jeg trenger virkelig ny lommebok, denne var super fin! Krysser fingrene :)

mariaaapedersen@hotmail.no

h, herregud s fantastisk fine armbnd! Spesielt det hvor der stod "be here now" p.

Sara Sandvik

sara-sandvik@hotmail.com

Elsker Sophia Rose smykkene - men kan aldri f nok! <3 Og disse veskene har jeg tilgode ha kjennskap til. Hadde vrt hyggelig vinne!

Anette S Jensen

Anette S Jensen

Jeg er mer enn veldig gjerne med!!

Anette S Jensen

anettesoumjensen@gmail.com

Krysser fingrene;)

Jori Kjelland

Jori Kjelland

Kjempefin premie! Jeg er med!

Jori Kjelland

jorisk1@hotmail.com

S mye fint! veldig fan av smykkene til Sopia Rose :) Jeg er veldig gjerne med i trekningen!

Marianne

mariannenilsen5@gmail.com

Sara J.

rangoahang@hotmail.com

Flotteste armbnd jeg har sett EVER!

Det hperjeg vinne❤️

Edyta

edytaaa.d@gmail.com

De hrstrikkene var awesome:) hadde vrt gy vinne :-)

rian.ragna@gmail.com

Jeg er med :)

Veronica Pedersen

Veronica Pedersen

krysse fingran!

Mvh. Veronica

v.pedersen32@gmail.com

S nydelig, deltar gjerne i konkurransen :)

Kristel

kristelalstadevjen@gmail.com

hh s fint :D

Jeg vil gjerne vre med :)

tina.triger@live.com

Nina Christiansen

Nina Christiansen

Kjempefine ting! Digget armbndet spesielt! :)

Veronica Reime, veronicareime@hotmail.no

Jeg syns gavene din er s utruli flott,

og ville passa perfekt i mitt kule slott!

Jeg digger pynte meg med bling,

og disse ville blitt mine dyrebare ting:)

Mvh

Merete Svartis Ludviksen

merete1974@hotmail.com

Inger Margrethe Thommesen

Inger Margrethe Thommesen

Er med!

Inger Margrethe Thommesen

imft_98@hotmail.com

Monika Hovdal

Monika Hovdal

S nydelige ting! <3 Vil gjerne vre med i trekningen av dette!

Monika Hovdal

monika@famhovdal.no

Jeg vil veldig gjerne delta! :D

Mvh Beate Myran

beate_myran(tt)hotmail.com

Dritstilig!

Hanne Larsen,

hanne-pa-lanne@hotmail.com

Line Vasseng

linevasseng@gmail.com

:-)

Lise Marie Steinvik Bagien

lisesb@me.com

Stine Austad

stine.austad@hotmail.com

Tone Langenes, frklangenes@hotmail.com :)

Med;) ingvild2006@gmail.com

Jeg er med!

sp0kelse(a)hotmail.com

Linda Vestnes Ster :)

linda_vs@msn.com

Jeg er veldig gjerne med!

lykkeligmedliten@gmail.com

Klem fra Hilde

hh!! Den lommeboken var helt fantastisk!

nadiamathiassen@hotmail.com

-Nadia Celina Mathiassen :)

, jeg er definitivt med! :) Krysser fingrene.

Krysser fingrene! :)

karolineroen@gmail.com

-Karoline Ren

jeg er med:)

majsen-ek@hotmail.com

maja iselin eklund

S nydelig <3

Hilde hilkvi(at)frisurf.no

Skriv en ny kommentar

BLOGLOVIN'

FACEBOOK

MIN FRISR

INSTAGRAM @HEIDICHIC

Image and video hosting by TinyPic

SHOP MY FAVORITES: