hits

Jeg deler ut 6 stk Masterpiece Transform mascaraer

I forbindelse med at jeg vant den frste blogg challengen med Max Factor, nemlig gjenskape Brigitte Bardots 60-talls look, s fr jeg muligheten til dele ut den nye mascaraen fra Max Factor til 6 stk av mine lesere. Tusen takk til alle som stemte p meg!♥ Denne mascaraen er superbra, og gir kjeeempelange vipper.

Det eneste du m gjre er:

♥ Legge igjen en kommentar med epostadresse og navni kommentarfeltet.

S krer jeg de heldige vinnerne sndag kveld! Lykke til!♥

Giveawayen er avsluttet, og vinnerne har blitt kontaktet via epost.

40 kommentarer

Jeg vil gjerne vre med i trekningen!:)

Email: cab_hage@hotmail.com

Jatakk gjerne.

Ha en flott dag.

Heidi.fjaerli@gmail.com

Khulan Ochir

kizzico@hotmail.com

<3

Jeg vil gjerne vre med i trekninga :)

LivAnne Trulsrud

livanne.trulsrud@hotmail.no

<3

Jatakk! <3 :)

Helene Fuhr

helfuh93@gmail.com

Ja takk <3 :)

Jeg vil gjerne vinne =D

idapaulsen@live.no :)

Hannah Hansen Dalen

Hannah_Dalen@hotmail.com

taisa.katt@hotmail.com :):)

Emilie Auensen :)

emilieau@hotmail.com

Tonya Jrstad

Tonyajorstad@hotmail.com

Love this :) And need this :)

Sarah Nr Pettersen

Sarah Nr Pettersen

Sarahnp@hotmail.com

Kristin ye

kristoye@gmail.com

Jeg er med! :)

Thea stad, thea0328@gmail.com

Julie Dahlen Brresen

superbussa@hotmail.com

Eline Engum

eline_engum@hotmail.com

S herlig!

Katrine storp Heggeriset

katrineaastorp.blogg@hotmail.com

Jeg er med ;-)

emmakvia98@hotmail.com

Jeg er med!

Marinakvig@msn.com

Albertine_vestvik95@hotmail.com :D

S fin konkurranse! Eg hiv meg med :)

Ingrid-malene@hotmail.com

Ja takk <3

Min gr snart tom, s hadde vrt gy prve denne :)

mia_bakken_olsen@hotmail.com

Elske prva nye mascaraer:-)

Hildegerd@live.com

Gratulerer! Det var veldig fortjent:-) Krysser fingrene veldig n😄❤️

Digger Brigitte Bardot. Og digger looken din. Superfint :)

elise-valen@hotmail.com

stine fryland

stine fryland

, jeg er med! stine, stine-meg@hotmail.com

Liker lese her!

alltid behov for maskara! :)

rebh92@hotmail.com

vilde kristine

vilde kristine

Har hrt s mye bra om den! :)

Skriv en ny kommentar

BLOGLOVIN'

FACEBOOK

MIN FRISR

INSTAGRAM @HEIDICHIC

Image and video hosting by TinyPic

SHOP MY FAVORITES: