hits

Giveaway // The Body Shop lanserer neglelakker

Sponset



Etter mange r med testing har The Body Shop endelig kommet frem til en neglelakk som er fri for skadelige kjemikaler, 100% vegansk og som ikke er testet p dyr.Neglelakkene er blant annet fri for formaldehyd, formaldehydharpiks og kamfer, som noen nsker unng. Body Shop har aldri hatt lakker fr, men n har de kommet med en kolleksjon med 24 flotte fargenyanser. Lakkene koster 98,- pr stk.



I den forbindelse vil jeg gi bort den nydelige rde fargen Red My Mind og Tea Tree Flawless BB Cream fra Body Shop:

Det eneste du m gjre:

Legg igjen navn og epost i kommentarfeltet, s trekker jeg en vinner p tirsdag!


Giveawayen er avsluttet og vinneren har blitt kontaktet via epost.

47 kommentarer
Marianne Halvorsen

Marianne Halvorsen

Marianne Halvorsen: manne_moe@hotmail.com

Kristine Edvardsen

Kristine_abc@hotmail.com

Beatriz Neves

becarneves@gmail.com

Hannah Eikeset

Hannah Eikeset

Det er s utrolig bra at de endelig gir ut neglelakker!! ❤️❤️❤️ i tillegg er det dyretestet?! ...bare heeelt perfekt

Hannah Eikeset

Hannah Eikeset

❤️

Hannah Eikeset

Hannah Eikeset

hannah.eikeset@haugnett.no

Siri

mortensdottir89@gmail.com

S morsomt! Digger bodyshop :-)

Juni Kristin Myhre, juni2000@live.no!

jeg vil veldig gjerne vinne! Den rde fargen hadde passet perfekt til julen og det var kjempe fin!

Ooh, gy :) :)

Ida Paulsen

idapaulsen@live.no :)

Mari Smevold Gulbrandsen

mari_smed@hotmail.com

s fine !

taisa.katt@hotmail.com

Julie Andersen

jandersen94@hotmail.no :-)))

j! Jeg har hatt lyst til prve den BB creamen s lenge, men ikke ftt kjpt den enda s vinne den hadde vrt perfekt 😊😊

For en st giveaway!

Henriette Celin Johannessen

Henriettecelin@hotmail.com

s fine! Elise Stlsvik Valen, elise-valen@hotmail.com :)

, nydelige farger! stine fryland

Jeg er med ;-)

Emma Kvia, emmakvia98@hotmail.com

Supert! :-)

reginarand98@hotmail.com

Marie Henjesand

marie.henjesand@gmail.com

Hannah Hansen Dalen - Hannah_Dalen@hotmail.com

Tone Hundseth

Tone Hundseth

tonehundseth@hotmail.no

h, elsker tetreproduktene deres!

Wii, dette s jo herlig ut. Fargene var s fiiine :D

Maren Charlotte

Maren Charlotte

Stilig! Jeg elsker neglelakker :)

S gy, jeg er med! ingridmarie92@hotmail.com

h ja! Jeg er med! Rde negler er en sikker og nydelig farge til vinteren!

siljesvendsenrossebo@hotmail.com!:)

Sarah Nr Pettersen

Sarah Nr Pettersen

sarahnp@hotmail.com

Im in :)

mia_bakken_olsen@hotmail.com

Er med , navn kan du sprre om p mail om jeg er heldig,og mailen str ovenfor meldingen her :) Vil bare unng at 1000 bloggkommentarer dukker opp om noen skal finne p og google navnet mitt hehe :p

elangelsen@gmail.com

Siv Fiske

siv_fiske@hotmail.com

:)

Kristine Herfjord Feragen

Kristineherfjordferagen@gmail.com

Hper jeg vinner, for jeg elsker bodyshop💖

Kaja Katinka

kaja_kitty@hotmail.com

:)

Lina Hlaas Svendsen

lina.holaas@gmail.com :)

Samina Batul

mina_b_g@hotmail.com

ingrid mangersnes

ingrid_mangersnes87@yahoo.no

Jael Ntompa

jaelkn@hotmail.com

Ida Rygnestad

Ida Rygnestad

Body Shop er s bra det! Elsker at produktene deres er fritt for dyretesting :)

Vil veldig gjerne vinne neglelakk nyhetene, s jeg er med! :)

Ida Rygnestad, imr2468@hotmail.com

Jo, de har hatt alkker i mange r - rart de sier noe annet n.

Linda Nyheim, lnyheim@gmail.com

Emilie Auensen

emilieau@hotmail.com

Kine Holst Kopstad

kinemos@msn.com

S herlig!

Katrine storp Heggeriset

katrineaastorp.blogg@hotmail.com

Skriv en ny kommentar

BLOGLOVIN'

FACEBOOK

MIN FRISR

INSTAGRAM @HEIDICHIC

Image and video hosting by TinyPic

SHOP MY FAVORITES: